خدمات ما

ما انواع خدمات نوین را برای هر نیاز عرضه می کنیم

نیاز به وب سایت، امروزه از مهم ترین نیازهای مشاغل و موسسات به هر شکل و وسعتی که باشند، می باشد.

تیم مهراس با داشتن متخصصین این زمینه، می تواند تمام نیازهای وب سایت های برنامه نویسی شده به زبان پایتون و پی اچ پی و همچنین وب سایت های ساخته شده با سی ام اس های وردپرس و دات نت را برای مشتریان محترم به بهترین شکل برطرف کند.

همچنین تمامی موارد بهینه سازی برای موتورهای جست و جو یا همان سئو را در بر گیرد تا بهترین خدمات را در این زمینه به به روز ترین شکل ممکن به مشتریان محترم ارائه دهد.

به یاد داشته باشید که برخورداری از یک وب سایت به تنهایی برای مشتریان کارایی ندارد و در کنار آن سئو و تبلیغات هستند که به افزایش فروش و دیده شدن شما کمک می کنند.

در زمان انجام سئو اولیه وب سایت، تا رسیدن به نتایج مطلوب، بهترین راه برای دیده شدن، تبلیغات اینترنتی مانند گوگل ادز، بنری و یا کلیکی می باشند.

در این مجموعه، تیم مهراس با بررسی راهکارهای تبلیغاتی مختلف سعی می کنیم اثربخش ترین آن ها را برای شما آماده کنیم و انجام بدهیم.

با توجه به پیشرفت روز به روز تکنولوژی به ویژه در حوزه فضای مجازی، تمامی وب سایت ها نیاز به تکمیل اطلاعات و به روز رسانی دارند.

همچنین بعد از گذشت مدت زمانی از احداث وب سایتتان، ممکن است درخواست موارد و کارایی بیشتر و جدیدتری داشته باشید و یا اطلاعات سایت شما قدیمی شده باشد و نیاز به به روز شدن داشته باشد و همچنین قدیمی شدن سیستم وب سایت شما باعث مواردی مانند کند شدن سایت یا روند سئو و مشکلاتی از این قبیل بشوند.

کارایی توسعه یا دولوپ در اینجا مشخص می شود که وب سایت نسبت به جدیدترین آپدیت ها به روز شود و نتایج مطلوب تری برای شما داشته باشد و همچنین به نیازهای جدیدتان رسیدگی شود.

چیزی که باعث بهتر دیده شدن ظاهر وب سایت می شود و همچنین استفاده از سایت را لذت بخش تر و موثر تر می کند، گرافیک و متن های وب سایت هستند; به صورتی که عکس ها، بنرها و بقیه محتوای گرافیکی وب سایت باید به صورت یکپارچه، خلاقانه و با زیبایی بصری و مناسب فعالیت شما باشند.

متن هایی که داخل وب سایت شما بارگزاری می شوند، باید برای عموم مردم قابل فهم باشند و همچنین به درستی ویرایش شوند که بهتر است این کار را به متخصصین این حوزه بسپارید.

تیم ما با تخصص خود، وب سایتی با ظاهر مناسب و اطلاعات مفید برای شما آماده می کند که در این صورت نرخ کاربران مفید سایت را روز به روز افزایش می دهد و همچنین روند سئو را نیز تسریع می نماید.

استفاده از ابزارهای مناسب برای ایجاد خلاقیت و زیبایی

طراحی لوگو

مهم ترین رکن هویت یک برند لوگوی آن می باشد که مهراس تیم آن را به صورت کاملا انحصاری بر اساس اصول مهندسی و منطبق با استانداردهای بین المللی برای شما طراحی می کند.

ساخت ویدیو

ساخت ویدیو تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین روش ها برای جذب مخاطب است. تیم ما با هر نوع کسب وکاری که دارید می تواند یک ویدیو مناسب و عالی برایتان بسازد.

طراحی عکس و بنر

هر چه طرح شما خوانا، شکیل، مدرن و در سرعت نمایش قابل قبول پخش شود آسوده تر در ذهن مخاطب جای میگیرد که اهمیت زیادی داشته و موجب افزایش نرخ کلیک می‌شوند.

راه هایی برای کمک به کسب و کار شما

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت می شود و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

تیم ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

ویژگی های مهم برای ساخت تیزر تبلیغاتی سریع و زیبا در رنگ بندی مناسب، افکت های جذاب، ترتیب رفتن اسلاید ها یا مراحل تبلیغ و غیره رعایت می شوند.

ما اینجا هستیم تا در کسب و کار شما تاثیر مثبت داشته باشیم.

در دنیای امروزی تقریبا 94 درصد فعالیت ها از طریق اینترنت و به خصوص گوگل انجام می شود که عدم استفاده از آن باعث

از دست دادن تعداد زیادی از مخاطبین و مشتریان بالقوه می شود.

بیشتر بدانید!